Avioni i madh del nga ‘asgjëja’ pak para se të ulej në tokë (Video)

Shpërndaje

Një avion i madh Airbus A380 i Emirates ka dalë në mes të një reje të madhe mjegulle, shumë pranë me pistën e aeroportit të Gatwick, në Londër.

Video është publikuar nga website aeronautikës Aerionews në Twittër. Në video shihet se si në mes të asgjëje zbret nga qielli, shumë pranë me tokën, avioni i madh.

Asnjë problem për pasagjerët dhe avionët e tjerë në pistë.
VIDEO