Dy femra rra.hin një mashkull në Prizren, arrestohen

Shpërndaje

Dy femra e kanë bërë për spital një mashkull në Prizren.

Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra të Shqipërisë në fshatin Lubizhdë të Prizrenit pasi që të njëjtat kanë sul.muar fizikisht një mashkull turk, shtetas të Gjermanisë.

Vik*tima dhe të dyshuarat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.