LAJMI FUNDIT: Gjendet i vr*arë në veturë zyrtari i komunës së Tetovës

Shpërndaje

Para pak çastesh në afërsi të sheshit kryesor të Tetovës është gjetur i vr*arë personi me inicialet F.T i datëlindjes 1962.

Personi është gjetur i pajetë në veturën e tij nga i biri i cili menjëherë më pas ka lajmëruar policinë.

Personi i vr*arë ka qenë ish-shoferi i Hazbi Likës dhe për momentin ishte i punësuar në Sektorin e Urbanizmit në komunën e Tetovës.

Në xhamin e makinës së tij është gjetur edhe një vrimë e shkaktuar nga armë zjarri, por nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me një vr*asje apo vetëvr*asje,

Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe prokurorët e krimeve të rënda nga Prokuroria e Tetovës.