Policia jep detaje të reja për personin i cili u gjend i vdekur në Tetovë

Shpërndaje

Nga SPB Tetovë japin informacione të reja për 57-vjeçarin i cili u gjend i vdekur sot në veturën e tij në Tetovë.

57-vjeçari nga Tetova F.T. është gjetur i vdekur në veturën e tij ku ka pasur plagë nga arma e zjarrit, që është gjetur nga djali i tij në kryqëzimin e rrugës “Kiro Ristovski” dhe “Andrea Sojanoviq”, në Tetovë.

“Është bërë ekspertizë në vendin e ngjarjes nga pjesëtarët e SPB Tetovë me çka është konstatuar se bëhet fjalë për vetëvr*asje të personit F.T. (57). Vetëvr*asja është konfirmuar edhe nga prokurori publikë”, njoftojnë nga SPB Tetovë.

Ngjarja është paraqitur në polici në orën 11:00. I ndjeri ka qenë i punësuar në komunën e Tetovës.