Aktorja Arta Nitaj e ‘kall’ instagramin me video provokuese

Shpërndaje

Arta Nitaj është aktorja kosovare e cila u bë e njohur për publikun nga seriali vendor “O sa mirë” me rolin e saj të Xhesikës.

Ajo arriti të pëlqehet nga një pjesë e madhe e publikut dhe të mbes gjatë në memorien e tyre.

Aktorja gjithashtu u komentua gjatë edhe për jetën private sidomos lidhjet e saj me fytyrat e njohura si ajo me Endrit Thaçin, që një gjë të tillë s’e pranoi asnjëherë hapur, pastaj edhe ajo me këngëtarin Bruno nga Shqipëria.

Tashmë ajo i është futur dhe politikës, ku javë më parë aderoi në një nga partitë politike në Kosovë.

Por pavarësisht kësaj, Nitaj nuk harron paraqitjet joshëse në rrjete sociale, ku e tillë është dhe e fundit, ku aktorja ka pozuar para pasqyrës e ku bien në sy të pasmet e saj bombastike.

VIDEO