Dështon zërimi në tubimin e AAK-së dhe PSD-së, Haradinaj e këndon vetë himnin kombëtar (Video)

Shpërndaje

Kandidati për Kryeministër të vendit, Ramush Haradinaj gjatë një tubimi të sotëm u përball me një situatë të pa lakmueshme.

Ngjarjet e tilla nisin me himnin shtetëror. Por kësaj radhe teknika dështoi dhe e gjithë salla mbeti në habi. Por, Haradinaj papritmas filloi ta këndojë vetë himnin kombëtar.

Për më shumë ndiqeni videon: