Elvis Naçi për kombëtaren e Kosovës: “Ju begatoftë i Madhi Zot se na lumturuat!” (Foto)

Shpërndaje

Pas fitores së Kosovës ndaj Çekisë me rezultat 2-1, në profilin e tij në instagram ka reaguar edhe Hoxhë Elvis Naçi. Ai ndjehet i lumtur me këtë fitore dhe ka shpreh Urimin e tij për çunat e Kosovës:

”Ju begatofte i Madhi Zot se na lumturuat!”

Kështu hoxha i nderuar ka shprehur dashurinë tij për kombëtaren e Kosovës. Vërtet kjo fitore është historike sepse tani gjasat për kualifikimin e kombëtares së Kosovës janë shumë reale.