“Është sistem ultra modern”, Rama publikon pamjet e Arenës Kombëtare nga brenda (Video)

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video të stadiumit më të ri, Arenës Kombëtare.

Ky stadium është drejt përfundimit dhe siç shihet në video po testohet ndriçimi. Rama në një reagim të shkurtër teksa ka publikuar këtë video shkruan se ndriçimi do të ketë një sistem ultra modern.