Fotografi e rrallë, kur nuset e Haradinajve ishin të vogla

Shpërndaje

Pamje e rrallë nga koha kur Anita dhe Lola ishin të vogla. Një fotografi mjaft e ëmbël është postuar nga këngëtarja Nora Muçaj. Nora ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook këtë fotografi ku vajzat shihen të kapura për dore dhe po argëtoheshin bashkë. Ajo ka shkruar se kjo është një nga fotot më të bukura dhe më të dashura për të.

Vajzat shihen duke kënduar dhe duke qeshur, të veshura në rroba të bukura. E që atëherë ato e dinin se kur të rriteshin do të bëhen artiste dhe vajza të ekranit. Anita Muçaj – Haradinaj sot është një nga moderatoret më të njohura të lajmeve. Lola Muçaj – Haradinaj është gjithashtu moderatore e zonja ndërsa Nora është këngëtare dhe aktore shumë e dashur e ekranit tonë.