Gjyste Vulaj nuk e ka ndërmend të plaket kurrë, pozon me të verdha… (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj.

Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje.

Duket se për Gjysten vitet janë ndalur e këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me rrobabanjo të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares. Gjystja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.

FOTO