‘Halli’ i Gjikos tallet me hoxhën e respektuar Shefqet Krasniqi në Instagram

Shpërndaje

Reperi Gjiko së bashku me bashkëshorten Elita Rudi dhe djalin e tyre kanë udhëtuar drejt Turqisë për pushime. Ka qenë Elita Rudi ajo e cila ka publikuar disa fotografi teksa është argëtuar me delfinët në vendin ku po qëndron. Në mesin e fotografive që ka publikuar me ta, është dhe një ku shihet duke u puthur me delfinin, por është komenti i Gjikos ai i cili ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

“E nxona grun tu u puth me delfin tregom cka me bo”, është pyetja e Gjikos drejtuar hoxhë Shefqet Krasniqit të cilin dhe e ka etiketuar, e ku reagimet nga ndjekësit padyshim që kanë qenë negative për këtë.

Ne si redaksi e dën*nojmë ashpër ku halli i një reperi që ska lidhje për asgje dhe as për muzik me u tallë me një hoxhë të respektuar nga vet xhemati i vet dhe qytetarët shqiptarë në të gjithë rajonet. Respekt për hoxhën e nderuar Shefqet Krasqniqi.

Kërkojmë ndjesë për hoxhën që e kemi nxjerrë këtë lajm, por le ta shohin e gjith shqiptaria se çfar ‘repera dhe lapera’ kemi në trojet tona shqiptare./ALBAZONE MEDIA/