Ivanka Trump si një 20 vjeçare , me këtë bluzë vuri në siklet liderët botërorë (Foto)

Shpërndaje

Ivanka Trump është paraqitur të hënën në asamblenë e Kombeve të Bashkuara, në New York duke marrë vëmendjen të pranishmëve në sallën gjigante të OKB-së.

Vajza e madhe e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është paraqitur me një veshje mjaft provokative duke nxjerrë në “shesh”, detaje nga gjoksi i saj, transmeton FaktePlus.

Mbledhja e OKB-së e cila kishte për teme ndryshimet klimatike, ra nën hije në momentin kur Ivanka Trump doli u paraqit në podium.

E veshur me një fustan të bardhe të dizajnuar me një lule 3D, dhe një këmishë ngjyrë qielli e cila I nxori në detajet e gjoksit, duke lënë të kuptohet se ajo nuk kishe veshur brendshme.

FOTO