Kush e ‘shtynë’ ma shumë autobusin PDK-ja apo LDK-ja (Video)

Shpërndaje

Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, e ka thumbuar sot nga Mitrovica kandidatin e PDK-së për kryeministër Kadri Veselin – që vjen pikërisht nga ky qytet.

Ai ka ironizuar me videon që Kadri Veseli e ka postuar në Facebook ku bashkë me një ekip të PDK-së e shtyn autobusin që ngec në rrugë si simbolikë se “bashkë mundemi”, njofton Klan Kosova.

Ne si staf ia bejme me dije Hazirit dhe partise se tij, se bash ne kohen e LDK-se qytetaret e Kosoves me se shumti kane ikur ne Gjermani dhe ne shtetet Evropiane.