Loriku Cana po bëhet baba për herë të dytë

Shpërndaje

Ish-futbollisti shqiptar Lorik Canës po bëhet baba për të dytën herë.

Lajmin e ka konfirmuar bashkëshortja e tij, Monika përmes një postimi në Instagram ku shihet me barkun e fryrë përkrah Lorikut.

Ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare dhe bashkëshortja e tij janë prindër të një djali 4 vjeçar me ermin, Bojken.

Çifti nuk e kanë bërë të ditur gjininë e fëmijës së dytë, teksa kohë më parë Loriku në një intervistë kishte deklaruar se ka dëshirë të ketë një vajzë./Indeksonline/