Modelja shqiptare po bën ‘nam’ me foton e fundit…!

Shpërndaje

Modelja e njohur shqiptare duket joshëse. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, me fotot e saj që po i poston në rrjete sociale po bën ‘nam’, shkruan lajmi.net.

Ajo para pak minutash e ka publikuar një imazh dhe me pozën që ka marrë i ka provokuar rënd ndjekësit e saj. E veshur me një fustan të cilin e ngre lart, Kejvina duket joshëse.

FOTO INSTAGRAM