Nëse Rama bën marrëveshje me Metën, është fundi i tij, ja kush thotë!

Shpërndaje

A po e përgatit Ilir Meta rikthimin e tij në politikë?

Kreshnik Spahiu tha se Meta mund të rikthehet vetëm nëse arrin një marrëveshje me Ramën dhe nëse kryeministri i garanton se SPAK nuk e hetojë dhe do e prekë.

Këtu ka ndërhyrë Baton Haxhiu i cili tha: nëse Rama bën marrëveshje atëherë ky është fundi i tij./Top Channel