“O xhemi, nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!”/ Moderatorja debat me komentuesin

Shpërndaje

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është një prej perësonazheve të ekarnit shqiptar që pëlqehet shumë. Edhe në rrjetet sociale, Xhemi ndiqet dhe komentohet shumë.

Në një nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në palestër, një ndjekës i shkruan: “Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”.