Shqiptarët arritën të siguronin 450 mijë euro/ Elvis Naçi jep lajmin e hidhur: Emro e mbylli jetën e kësaj bote

Shpërndaje

Imami dhe bamirësi, Elvis Naçi sapo ka dhënë një lajm tepër të hidhur. Përmes një statusi në “Facebook”, imami i njohur ka njoftuar se 21-vjeçari nga Ulqini, Emro Abazi, ka ndëruar jetë ditën e sotme.

Elvis Naçi shkruan:

Emro e mbylli jeten e kesaj bote por lusim Zotin e Gjithesise ta fali, meshiroje dhe ta dergoje ne Xhenet ne boten tjeter. Amin.