Si u rrah rëndë lojtari i njohur shqiptar, ky është versioni i policisë kroate

Shpërndaje

Futbollisti i njohur shqiptar, Muzafer Ejupi, me prejardhje nga Maqedonia e Veriut, aktualisht anëtar i skuadrës së elitës kroate Slaven Belupo, është rrahur rëndë!

Cili është versioni i policisë kroate në Koprivnica?

“Të mërkurën, me 25 shtator, rreth orës 19.40, ka ndodhur një përleshje fizike mes tre meshkujve, të moshës 53, 32 dhe 31 vjeç, e cila ka ndodhur në rrugën ‘Antun Nemçiç’ në Koprivnica.

Një mashkull 53-vjeçar pësoi lëndime të rënda dhe një 31-vjeçar dhe 32-vjeçar.

Dy persona janë arrestuar dhe po zhvillohet një hetim”,- thuhet në një deklaratë të policisë.