Stërmbesa e Skënderbeut shfaqet me bikini

Shpërndaje

Sophie Kastriota u bë e njohur kur deklaroi se është stërmbesa e Skënderbeut. Ajo gjithmonë është komentuar nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Vajza kujdeset shumë për pamjen e saj dhe së fundmi është shfaqur me bikini edhe pse vera ka mbaruar. Spohie është shfaqur me bikini ngjyrë lejla duke pushuar.

Kujtojmë që Sophie ka talent në muzikë dhe ka publikuar një këngë të titulluar “Gone for the night”, ku shfaqen elemente patriotike shqiptare.

Foto Instagram: