Takohen Nora dhe Tuna – zbulohet arsyeja (Video)

Shpërndaje

Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar.

Madje, njerëzit shpesh kanë shprehur habinë e tyre për këtë relacion për faktin se si kunatat nuk flasin mes vete. Por, sot ka ndodhur e papritura. Nora dhe Tuna u kapën MAT nga mediat në një takim kur prezent ishte edhe Valdrin Sahiti.

Burime pranë këngëtareve ka mësuar se përse Tuna dhe Nora u takuan sot, shkruan Syri.net

Nora ka qenë inciatore e takimit, duke e ftuar Tunën për pajtim dhe duke i kërkuar asaj bashkëpunim e mbështjetje.

Po ashtu, u theksua se ky veprim i Norës ishte si një shenjë hakmarrje ndaj Robertit, i cili thuhet se ka qenë arsyeja e prishjes së kunatave, sidomos tani që po flitet për një lidhje të tij me një vajzë nga Shqipëria.