Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët

Shpërndaje

Nje termet i fortë ka tronditur kryeqytetin shqiptar pasditen e sotme. Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë u shënuan dhe dëme materiale.