Vildane Zeneli sonte do ju lërë pa…! (Foto)

Shpërndaje

Modelja Vildane Zeneli është njëra nga femrat më seksi të estradës sonë, shkruan GazetaBlic.

Atë çdo herë keni pasur rastin të shihni teksa publikon fotografi dhe video nga më të ndryshme në rrjetet sociale, ndërsa kryesojnë ato provokueset.

E tillë është dhe paraqitja e fundit, ku modelja shfaqet me një fustan ngjyrë të blertë, e ulur në një karrige, ndërsa ka nxjerrë në pah asetet e bollshme trupore.Vildane Zeneli ‘ngreh’ temperaturat, shfaqet tejet ‘e nxehtë’.

FOTO

FOTO1