A do të bashkëpunojë Lëvizja Besa me Alternativën e Afrim Gashit? Flet Bilall Kasami (Video)

Shpërndaje

Të gjithe opinioni e dine se ne ishim bashke me Afrim Gashin dhe ai ne nje moment e kuptoi qe parimet e Beses per te qendruar ne kerkesat shqiptare per ridefimin te shtetit ishin te renda per te dhe ai u largua per tu bere pjese e qeverise.

Nuk kam asgje personale me te dhe me askend tjeter, ne ate moment qe do ta kuptojn dhe do ti bien pishmanit qe dolen nga Levizja Besa ne jemi te gatshem per bashkpunim.