Agim Bahtiri: Nipit do t’ia lë emrin Albin, për shkak të Albin Kurtit (Video)

Shpërndaje

Agim Bahtiri thotë se nipit të tij do t’ia lë emrin Albin për shkak të Albin Kurtit. Kështu i ka thënë Bahtiri Klankosovës.

“Po është e vërtetë, pas fitores së Albin Kurtit, e kam ftuar dhëndrin dhe vajzën time e cila është shtatëzënë dhe kam kërkuar që nipi ende s’ka lindur t’ia lëmë emrin Albin dhe ata kanë pranuar me kënaqësinë më të madhe”, ka thënë Bahtiri.