Aktorja Ziza nuk ndalet, i çmendë të gjithë (Foto)

Shpërndaje

Aktorja dhe fotomodelja shqiptare, si duket është duke i thyer të gjitha barrierat sa i përket paraqitjeve publike. Ajo, ka elektrizuar Instagramin me një foto të cilën e ka postuar ku shihet me një stil atraktiv.

Me forma bombastike dhe linja ekstreme pozitive, Ziza Pajaziti po tregon se nuk ka konkurencë sa i përket pamjes.

FOTO