Albëria shfaqet me të bijat në krevat, sa seksi duken (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja Alberie Hadërgjonaj është shfaqur në shtrat me dy bijat e saj Anxhelinën dhe Agnesën

Albëria është në një hotel në Stamboll derisa duket se format e saj pavarësisht moshës ende janë shumë seksi.

Albëria ka postuar sot një fotografi nga një hotel i Stambollit derisa ka të veshur një fustan të kaltër, e që të njëjtin e kanë të veshur edhe dy vajzat e saj, Agnesa dhe Anxhelina.

Ashtu si Albëria edhe dy vajzat e saj kanë provuar karrierë në muzikë, por Anxhelina më shumë e zhvillon karrierën në Amerikë se sa në trojet shqiptare.

“Duke festuar me dy princeshat e mia”, ka shkruar poshtë fotografisë këngëtarja.