Arrestohet këngëtarja e njohur serbe, trafikonte armë për mafian e Serbisë

Shpërndaje

Një këngëtare dhe influencuese Instagrami në Serbi u arrestua bashkë me shoqen e saj pasi u kap me shumë armë të rënda në shtëpi, që nga pistoletat, automatikët, silenciatorët dhe municione.

Gjykata e la në burg 25-vjeçaren Radokja Kecman për armëmbajtje të paligjshme, prodhim dhe trafikim i armëve dhe lëndëve shpërthyese./tch