Arta Nitaj pozon atraktive para pasqyrës, thotë se e mori atë që deshi

Shpërndaje

Arta Nitaj ka pozuar joshëse.

Aktorja dhe moderatorja shqiptre, Arta Nitaj, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në të ajo shihet joshëse me një fustan të zi në të cilin e ka treguar këmbën. Pranë postimit aktorja ka thënë se mori atë që deshi.

“E dua, e kam marrë”, ka shkruar ajo. Ndryshe Arta vazhdon të jetë aktive në këtë rrjet social dhe shpesh publikon foto të tilla.

FOTO