Dalin pamjet! Muharrem Ahmeti i shtrirë në spital, mjeshtri i tallavasë në gjendje të rëndë për jetën

Shpërndaje

Që prej mëngjesit të sotëm tr.ishtimi ka kapluar të gjithë fansat e muzikës tallava dhe dashamirësit e këngëtarit Muharrem Ahmeti. Ahmeti ndodhet në spital në gjendje të r.ëndë për jetën, dhe lajmi është konfirmuar nga violinisti i tij, Kristian Xhaferaj.

Ndërkohë që një foto e sjellë në redaksinë e Dosja.al, tregon Ahmetin të shtrirë në shtratin e një spitali, teksa në trup i janë vendosur elektroda. Fansat e Ahmetit kanë thënë se ai ka kaluar një ata.k në zemër… gjë që i ka pezmatuar pa masë.