“E fotografova votën, ku duhet me ardh me i mar paret”, ja si u manipulua me votat në Kosovë (Foto)

Shpërndaje

Pas mbajtjes së procesit zgjedhor sot në Kosovë si në çdo vend u zbuluan manipulime me vota. Kur disa persona u kapën nga autoritetet për fotografim vote, disa të tjerë kanë arritur t’ia hedhin paq dhe kërkojnë ‘hakun’.

Nga bisedat në rrjete sociale zbulohet se disa persona kanë ofruar para në shkëmbim të votave./InfoShqip.com