Eda 5 vjeçare kërkon ndihmë për shërim

Shpërndaje

5 vjeçarja Eda Loshi, vuan nga një sëm*undje e rë*ndë dhe të rrallë. Sipas familjarëve, shërim për të ka vetëm jashtë vendit, por shuma për të është e papërballueshme.

Andaj shpresat i kanë tek vullnetmirët./klankosova