Ermal Mamaqi ndan tjetër video nga filmi i ri, me femra…!

Shpërndaje

Ermal Mamaqi ka publikuar ‘trailerin’ e filmit ‘I love Tropoja’. Ermal Mamaqi ka publikuar një video të re në Instagram nga filmi i ri ‘I love Tropoja’ i cili pritet të dal shpejt në kinematë shqiptare, shkruan lajmi.net.

Dhe ‘traileri’ ka bërë edhe më kureshtar publikun rreth filmit i cili posedon një kastë të pasur me aktor të njohur shqiptar. Vajza me rrobabanjo, lagie me shampanjë, kërcime provokuese, karakterizojnë videon e publikuar nga Mamaqi.

VIDEO