FIKS FARE/ Zv.Ministri i BDI-së, Asim Musa bën “synet-lliqe me bakshishe, rryshfete…”! (Video)

Shpërndaje

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Asim Musa është përfshirë në një skandal korruptiv dhe është kapur me “presh” në duar. percjell ALBAZONE MEDIA.

Musa është kapur nga ekipi i emisionit më të njohur investigativ shqiptar, Fiks Fare, ndërsa emisioni do të transmetohet sonte në orën 20:10 në Top Channel.

Për më tepër shikoni videon në vazhdim: