Fjolla tregon disa nga skenat e klipit të ri, paraqitet transparente

Shpërndaje

Këngëtarja Fjolla Morina është në vlugun e punës për të realizuar klipin e saj më të ri. Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram kohëve të fundit, e që duken se janë skena nga klipi i saj i ri. Këngëtarja e kolme, e cila shquhet edhe për format e saj bombastike, gjoks dhe të pasme seksi, ka të veshur një veshje të bardhë transparente.

Ndryshe, ajo kishte deklaruar në një intervistë se për të me e rëndësishme është që i dashuri ti dhurojë makinë se lule. Megjithatë, se cila është tema e këngës së saj mbetet të shihet. /GazetaExpress/

FOTO INSTAGRAM