Françeska ‘sfidon’ shiun (Foto)

Shpërndaje

Françeska Jaçe ka habitur kalimtarët në rrugë. Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese. Modelja u shfaq e lagur pranë një veture, e cila ishte parkuar skaj rrugës, e gjithë vëmendja ishte tek paraqitja e saj gati e zhv*eshur. “Dhe shiu pike pike…”, është mbishkrimi që Françeska ia ka lënë fotos, me të cilën tregoi format trupore. Imazhe të tilla provokuese nga kjo modele i shohim shumë shpesh në Instagram.

FOTO