Granit Xhakën e lëshojnë nervat pas vërshëllimave të shumta nga tifozët, shikoni çfarë bën

Shpërndaje

Granit Xhaka është larguar mes vërshëllimave në sfidën që Arsenali po barazon 2-2 me Crystal Palace.

Unai Emery vendosi ta zëvendësoi në minutën e 61-të dhe kjo nuk i pëlqeu shqiptarit, që hodhi shiritin e kapitenit dhe në ndërkohë, tifozët veçse ishin duke e vërshëllyer me të madhe.

Ai nuk u përmbajt dhe pas kësaj bënte më duar që të vërshëllejnë edhe më shumë, derisa thotë ‘pir****”.

Xhaka i nervozuar ikën menjëherë në dhomat e zhveshjes. /Gazeta Express/

VIDEO