Ish-Prokurorja Fetai më elegantja në Maqedoninë e Veriut (Foto)

Shpërndaje

Ish-Prokurorja Speciale Fatime Fetai ka treguar edhe një herë se ajo di si të tërheq vëmendjen e publikut. Këtë herë në Filarmoninë e Maqedonisë në një festë për ditëlindjen në një televizion, Fatimja u shfaq me një fustan të gjelbër mbi gjunjë dhe një prerje flokësh Kleopatra. Takë seksi për një përshtypje të plotë. Veshja është dizajnuar nga Tanja Kokev, stilistja maqedonase me të cilën Fetai ka bashkëpunuar për një kohë të gjatë, shkruan reporter.