Kosovarja 16 vjeçare mban fjalim në Parlamentin Europian

Shpërndaje

Një vajzë 16 vjeçare ditë më parë ka mabjtur fjalim në Parlamentin Europian.

Rea Sylejmani flet për këtë eksperiencë dhe qëllimin e misionit të saj, njofton Klan Kosova.