Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën (Video)

Shpërndaje

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” kur po zhvillohej ndeshja Kosovë – Mali i Zi. Për ta parë këtë ndeshje ai nuk ka shkuar tek tribuna e VIP-ave dhe për këtë veprim ai e ka treguar arsyen, njofton Klan Kosova.

I pyetur nga një tifoz se përse nuk ka shkuar ta shoh lojën nga tribuna e VIP-ave, Kurti është përgjigjur “se kam dëgjuar se atje mund të ta vjedhin kuletën”. Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.