Kush e ‘hëngri’ Taynan për darkë? (Foto)

Shpërndaje

Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor.

Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka publikuar sot.

“M’thirri n’darkë e ju doka si darkë, uh lala”, ka shkruar Tayna krahas fotos, teksa s’ka treguar detaje.

Kush e hëngri Taynan për darkë?

FOTO