Ky është mashkulli që s’po i ndahet Leonora Jakupit

Shpërndaje

Leonora Jakupi është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e njohur që në daljen e parë dhe që nga atëherë u bë një ndër më të preferuarat e publikut. Këngët e saj pothuajse përherë bëhen hite të padiskutueshme. Leonora është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private. Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo përherë publikon imazhe të ndryshme për ndjekësit. E në shumë prej tyre e vërejmë se është frizeri, Kaci Lleshi ai që është bërë shok i ngushtë i Leonorës./orainfo
VIDEO