Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmojnë lidhjen dhe shfaqen hapur (Video)

Shpërndaje

Reperi, Ledri Vula prej kohësh përflitej për jetën e tij private. Zërat në median rozë thonin se zemrën ja ka rrëmbyer vajza me origjinë shqiptare që jeton prej vitesh në Gjermani, Sara Hoxha. Por, megjithatë ata nuk kishin dalë asnjëherë hapur bashkë.

Gjithçka është bërë publike në dasmën e mikut të tij biznesmen, ku Ledri Vula është filmuar duke i dhuruar pu*thje në qa*fë dhe përqafime bukuroshes, Sara Hoxha.

Çifti duken tejet të lumtur bashkë dhe i janë bashkuar atmosferës së ndezur, duke shijuar njëri-tjetrin.

VIDEO