Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami takim me qytetarët e Komunës së Zhelinës

Shpërndaje

Sonte kryesia e Lëvizjes BESA kanë pasur një takim me qytetarët e Komunës së Zhelinës, ku prezent ishte edhe lideri i kësaj partie Bilall Kasami, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Më poshtë ju sjellim edhe njoftimin nga Lëvizja BESA:

NDODH TANI/ Takim me qytetarët e Komunës së Zhelinës duke nisur bashkëbisedimin për hartimin e platformës të Lëvizjes BESA për Barazi, Ekonomi, Stabilitet dhe Ardhmëri.