Luana vishet me fustan plot lule, por me këtë detaj la ‘pa mend’ ndjekësit

Shpërndaje

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca po vazhon të jetë një ndër më të preferuarat e publikut.

Përveç për punën që bën, Luana është tejet e përfolur sidomos për linjat e saj trupore dhe paraqitjet tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luanën jemi mësuar ta shohim edhe shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa foto u shihet e veshur në një fustan plot lule, e beli i saj super i hollë është ai që mori gjithë vëmendjen.

FOTO INSTAGRAM