Marina Vjollca elegante dhe terheqse në paraqitjen e fundit (Foto)

Shpërndaje

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ka ‘mahnitur’ të gjithë me paraqitjen e saj të fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo u rikthye fuqishëm me emisionin e saj pas një pauze dhe veshja që ka zgjedhur për ta bërë këtë rikthim ka marrë gjithë vëmendjen.

Marina ka treguar këmbën seksi derisa komentet pozitive nuk kanë mugnuar.

FOTO

VIDEO