Me këtë pozë Kejvina nuk të lë zgjidhje tjetër veçse të thuash ‘Po’

Shpërndaje

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit. Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e saj sërish me një foto ku në fokus kishte vënë linjat e përsosura, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja nga Shqipëria ka ndarë një tjetër imazh nga fotosesioni i fundit, ku kësaj radhe shihet e ulur mbi disa libra dhe me një shikim vrastar nuk të lë mundësi tjetër përveç se të thuash ‘Po’.

Këtë e thotë edhe vet modelja në mbishkrimin bërë “Po apo Po”.

FOTO INSTAGRAM