Me një foto atraktive, Enca pyet fansat se a janë gati për projektet e reja (Foto)

Shpërndaje

Enca Haxhia ka paralajmëruar diçka të re. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq shumë joshëse. Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona të bardhë dhe një këmishë, me të cilën si zakonisht kishte vënë në pah gjoksin.

“Kush don me degju (shumë) muzike te re ? “, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos. Kujtojmë se projekti i fundit nga Enca Haxhia është “Jealous”, këngë kjo që u prit mirë nga fansat e saj.

FOTO