Morena Taraku ‘çmend’ fansat në instagram (Foto)

Shpërndaje

Morena Taraku ka bërë një fotosesion ku shfaqet komplet e zhv*eshur. Modelja dhe këngëtarja befason me një super fotosesion që ka realizuar së fundi. Morena Taraku ka pozuar për aparatin e fotografit Norik Uka, duke realizuar kështu disa foto profesionale, shkruan Gazeta Express.

Ajo e ka postuar njërën nga këto fotot në Instagram, dhe komentet ia kanë vërshuar postimin. Modelja shihet pa rroba në trupin e saj, ndërsa ekspozon tatuazhet dhe mbulon gjoksin me dorë.

FOTO