Morena Taraku vjen më ndryshe në klipin e ri (Foto)

Shpërndaje

Pamje nga xhirimet e klipit të ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor të titulluar “Missed Call”, shkruan rtv21.tv Morena ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram. “Missed Call, vjen këtë vikend, a jeni gati?”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë, në të cilën shfaqet në një veturë luksoze.

VIDEO

FOTO

FOTO1